RT0402FRD07620RL
MFR.Part #
RT0402FRD07620RL
JLCPCB Part #
C4276710
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 620Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS