RK73H1ETTP4421D
MFR.Part #
RK73H1ETTP4421D
JLCPCB Part #
C2576154
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.42kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS