RN731JTTD52R3B50
MFR.Part #
RN731JTTD52R3B50
JLCPCB Part #
C4107697
Description
-55℃~+155℃ 52.3Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS