RK73G2BTTD9103F
MFR.Part #
RK73G2BTTD9103F
JLCPCB Part #
C7283946
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS