RK73G2BTTD5103F
MFR.Part #
RK73G2BTTD5103F
JLCPCB Part #
C7343083
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS