RK73G1JTTD17R4D
MFR.Part #
RK73G1JTTD17R4D
JLCPCB Part #
C4332671
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS