RK73G2BTTD9102F
MFR.Part #
RK73G2BTTD9102F
JLCPCB Part #
C7343167
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS