CRGH1206J5M6
MFR.Part #
CRGH1206J5M6
JLCPCB Part #
C4331073
Description
-55℃~+155℃ 5.6MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS