SLR1TTE8R25D
MFR.Part #
SLR1TTE8R25D
JLCPCB Part #
C4208228
Description
-55℃~+180℃ 1W 8.25Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS