RN73R2BTTD6571A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD6571A05
JLCPCB Part #
C4080971
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.57kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS