RN73R2BTTD98R8B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD98R8B10
JLCPCB Part #
C2570833
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 98.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS