RN732BTTD1103B10
MFR.Part #
RN732BTTD1103B10
JLCPCB Part #
C3985611
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS