RC1206FR-7W36R5L
MFR.Part #
RC1206FR-7W36R5L
JLCPCB Part #
C20164298
Description
-55℃~+155℃ 36.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS