RK73G2BTTD8452C
MFR.Part #
RK73G2BTTD8452C
JLCPCB Part #
C6182525
Description
-55℃~+155℃ 250mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS