SG73P2BRTTD8203D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD8203D
JLCPCB Part #
C5751049
Description
-55℃~+155℃ 750mW 820kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS