RK73G2ATTD8452C
MFR.Part #
RK73G2ATTD8452C
JLCPCB Part #
C5850921
Description
-55℃~+155℃ 125mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS