RN73R2ATTD1693F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD1693F100
JLCPCB Part #
C2504426
Description
-55℃~+155℃ 125mW 169kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS