RN732BTTD1042F10
MFR.Part #
RN732BTTD1042F10
JLCPCB Part #
C4348733
Description
-55℃~+155℃ 10.4kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS