SG73S1ETTP5R36F
MFR.Part #
SG73S1ETTP5R36F
JLCPCB Part #
C4026158
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.36Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS