RK73G2BTTD71R5D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2BTTD71R5D
JLCPCB Part #
C5851453
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS