73WL4R240F
MFR.Part #
73WL4R240F
JLCPCB Part #
C2121311
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 240mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS