RN732BTTD5050F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD5050F50
JLCPCB Part #
C4309271
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 505Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS