RK73G2ATTD71R5D
MFR.Part #
RK73G2ATTD71R5D
JLCPCB Part #
C6182045
Description
-55℃~+155℃ 125mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS