RK73G2BTTD11R5D
MFR.Part #
RK73G2BTTD11R5D
JLCPCB Part #
C6396823
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS