RN731ETTP1641B25
MFR.Part #
RN731ETTP1641B25
JLCPCB Part #
C4333458
Description
-55℃~+155℃ 1.64kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS