RK73G2BTTD4220F
MFR.Part #
RK73G2BTTD4220F
JLCPCB Part #
C6975390
Description
-55℃~+155℃ 250mW 422Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS