RN732BTTD6810B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD6810B25
JLCPCB Part #
C4011138
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS