RN73R1ETTP9200D10
MFR.Part #
RN73R1ETTP9200D10
JLCPCB Part #
C4237099
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 920Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS