RK73G2BTTD4220D
MFR.Part #
RK73G2BTTD4220D
JLCPCB Part #
C5875056
Description
-55℃~+155℃ 250mW 422Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS