RK73G2BTTD4220C
MFR.Part #
RK73G2BTTD4220C
JLCPCB Part #
C6648825
Description
-55℃~+155℃ 250mW 422Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS