RK73G2BTTD26R1D
MFR.Part #
RK73G2BTTD26R1D
JLCPCB Part #
C6182414
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS