RK73H3ATTE8R66F
MFR.Part #
RK73H3ATTE8R66F
JLCPCB Part #
C2581915
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.66Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS