SG73G2ATTD17R4D
MFR.Part #
SG73G2ATTD17R4D
JLCPCB Part #
C5893699
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS