RN73R2ETTD39R2D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD39R2D100
JLCPCB Part #
C2607542
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS