RN732ATTD85R6F25
MFR.Part #
RN732ATTD85R6F25
JLCPCB Part #
C4352107
Description
-55℃~+155℃ 100mW 85.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS