RN73H2ETTD4813D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD4813D100
JLCPCB Part #
C3991055
Description
-55℃~+155℃ 250mW 481kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS