RK73G2BTTD12R7D
MFR.Part #
RK73G2BTTD12R7D
JLCPCB Part #
C6182332
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS