RN73H2ATTD6042B25
MFR.Part #
RN73H2ATTD6042B25
JLCPCB Part #
C4322679
Description
-55℃~+155℃ 125mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS