RK73G2BTTD14R7D
MFR.Part #
RK73G2BTTD14R7D
JLCPCB Part #
C5851255
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS