SR731HTTC4R7J
MFR.Part #
SR731HTTC4R7J
JLCPCB Part #
C4326648
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+400ppm/℃ 100mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS