RN732ATTD9881F10
MFR.Part #
RN732ATTD9881F10
JLCPCB Part #
C4063825
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.88kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS