WK73R1ETTP5230F
MFR.Part #
WK73R1ETTP5230F
JLCPCB Part #
C4341969
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 333mW 523Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS