RK73G2BRTTD53R6F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD53R6F
JLCPCB Part #
C6270093
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS