RN73H1ETTP58R3D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP58R3D50
JLCPCB Part #
C2514167
Description
-55℃~+155℃ 58.3Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS