RK73G2ARTTD53R6F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD53R6F
JLCPCB Part #
C5874239
Description
-55℃~+155℃ 125mW 53.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS