RN73H1JTTD1062F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1062F25
JLCPCB Part #
C4334833
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10.6kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS