RK73G2BRTTD53R6D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD53R6D
JLCPCB Part #
C6396735
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS