RK73G2BRTTD1650D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1650D
JLCPCB Part #
C7340547
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS