RE1206FRE0713K3L
MFR.Part #
RE1206FRE0713K3L
JLCPCB Part #
C4253084
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS