RK73H2HTTE3301D
MFR.Part #
RK73H2HTTE3301D
JLCPCB Part #
C2583021
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS